امکان تحصیل غیرحضوری در پایه دوازدهم وجود ندارد

به گزارش وبلاگ بهابادی، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهر تهران گفت که امکان تحصیل غیرحضوری در پایه دوازدهم به دلایلی چون شرکت در کلاس های آمادگی کنکور وجود ندارد و دانش آموز در سن تعلیم اجازه ندارد به شکل غیرحضوری درس بخواند.

امکان تحصیل غیرحضوری در پایه دوازدهم وجود ندارد

پانته آ درّی در گفت وگو با وبلاگ بهابادی، در پاسخ به این پرسش که آیا این امکان وجود دارد دانش آموزان پایه دوازدهمی به علت شرکت در کلاس های آمادگی کنکور در کلاس های درس حضور نداشته باشند و فقط در امتحانات پایانی شرکت نمایند؟ اظهار کرد: خیر، این امکان وجود ندارد و دانش آموز ملزم به حضور در کلاس درس است.

وی اضافه کرد: شرکت در امتحانات پایانی به صورت داوطلب آزاد نیز دارای ضوابط و شرط سنی است و دانش آموز در سن تعلیم اجازه ندارد به شکل غیرحضوری درس خوانده و به هر دلیلی فقط در امتحانات شرکت کند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه در گذشته ماده واحده ای تصویب شده بود که چنین اجازه ای به دانش آموزان داده می شد اما در نظام جدید و در مدارس روزانه این امکان وجود ندارد. ضمن آنکه قرار است مدارس از کنکور محوری فاصله گرفته و دانش آموزان در همه ساحت های تربیتی رشد یابند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "امکان تحصیل غیرحضوری در پایه دوازدهم وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان تحصیل غیرحضوری در پایه دوازدهم وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید