تساوی بدون گل استقلال و الدحیل در نیمه نخست

به گزارش وبلاگ بهابادی، دیدار استقلال و الدحیل در نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

تساوی بدون گل استقلال و الدحیل در نیمه نخست

به گزارش وبلاگ بهابادی، از هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا، استقلال از ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی میزبان الدحیل قطر بود. این دیدار در نیمه نخست با تساوی بدون گل انتها یافت.

گزارش بازی

بازی با حملات استقلال و میدان داری بازیکنان این تیم شروع شد. اما مهم ترین فرصت بازی در دقیقه 13 روی شوت پاتوسی و برخورد به دیرک دروازه کلود امین خلق شد که توپ در مرتبه دوم با ضربه سر علی کریمی همراه بود اما مدافعان الدحیل توپ را دور کردند.

سپس نوبت به الدحیل رسید و این تیم مقابل محوطه جریمه استقلال صاحب ضربه ایستگاهی شد اما ضربه بسام راوی دارای قدرت و دقت لازم نبود و به بیرون رفت. در دقیقه 21، حسین حسینی با عملکرد بسیار دیدنی اشتباه بازیکنان تیمش را پوشش داد و در موقعیت تک به تک، ضربه العربی را در چند قدمی دروازه دور کرد.

در ادامه این بازی زیبا، کار ترکیبی بازیکنان استقلال از سمت چپ زمین در داخل محوطه جریمه به مرتضی تبریزی رسید و او بعد از چرخش 180 درجه ای، به سمت دروازه الدحیل اقدام به شوت زنی کرد اما ضربه محکم او داخل چارچوب نبود و توپ بیرون رفت.

این دیدار در دقایق انتهای متعادل دنبال شد و موقعیت جدی روی دروازه دو تیم خلق نشد تا بازی با تساوی بدون گل در نیمه اول به انتها برسد.

ترکیب استقلال: حسین حسینی، وریا غفوری، پژمان منتظری، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، علی کریمی، فرشید باقری، داریوش شجاعیان (کارت زرد)، پاتوسی، ایسما و مرتضی تبریزی.

ترکیب الدحیل: کلود امین، مهدی بن عطیه، بسام راوی، احمد یاسر، لوییز مارتن، یوسف العربی، ناکاجیما، مادیبو، ادمیلسون جونیور، معز علی، علی عفیف.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تساوی بدون گل استقلال و الدحیل در نیمه نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی بدون گل استقلال و الدحیل در نیمه نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید