فرهاد مجیدی در آستانه بازگشت به استقلال؟

به گزارش وبلاگ بهابادی، خبرگزاری برنا به عنوان رسانه وابسته به وزارت ورزش، از قول یک منبع آگاه! در باشگاه استقلال اعلام کرده که محمود فکری مورد حمایت کامل هیات مدیره استقلال قرار گرفته است و خبر های مربوط به قطع همکاری با او صحت ندارد، اما سایت و کانال رسمی باشگاه به صورت رسمی خبری درباره ابقای فکری منتشر نکرد و شب قبلش یکی از اعضای هیات مدیره به مجری برنامه فوتبال برتر خبر داد که طی امروز و فردا تکلیف ماندن یا رفتن فکری معین خواهد شد.

فرهاد مجیدی در آستانه بازگشت به استقلال؟

حتی گفته شد که هیات مدیره برای ماندن یا رفتن فکری دو به دو هستند. در واقع دو نفر موافق برکناری و دو نفر مخالف برکناری هستند که البته این خبر نمی تواند درست باشد. چرا که هر چهار عضو هیات مدیره، موافق برکناری فکری هستند.

پیام هیات مدیره به فکری: خودت استعفا بده

برخی خبر ها حاکی از آن است که هیات مدیره در پیامی به فکری گفته اند خودت استعفا بده و حتی غرامت نساجی را هم هیات مدیره پرداخت می کند، اما تا این لحظه پاسخ فکری منفی بوده و ظاهرا می خواهد کل مبلغ قراردادش را پس از اخراج بگیرد.

فضای تمرین دیروز استقلال هم طوری بوده که انگار احتمال رفتن فکری از استقلال بیشتر از احتمال ابقای اوست. تصمیم هیات مدیره هم استقلال متفاوت از آن چیزی است که در خبرگزاری وابسته به وزارت ورزش منتشر کرده و حالا به نظر می رسد مدیران استقلال به دنبال قطع همکاری با فکری هستند و البته برای آنکه شان محمود فکری حفظ شود قصد دارند فکری را راضی کنند که خودش استعفا دهد تا کار به برکناری او نرسد. دیروز قرار بود جلسه ای بین فکری و اعضای هیات مدیره برگزار شود، اما این جلسه ظاهرا به امروز موکول شده است.

مجیدی نزدیکترین گزینه به نیمکت استقلال

درباره اینکه چه کسی سرمربی بعدی استقلال خواهد بود، نام گزینه های مختلفی مطرح شده که به نظر می رسد شانس فرهاد مجیدی بیشتر از سایر گزینه ها به خصوص امیر قلعه نویی باشد. ظاهرا وزارت ورزش با انتخاب قلعه نویی مخالفت نسبی داشته است. در شرایطی که از فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید ذوب آهن نام می بردند و حتی نزدیکان او هم این خبر را تائید کرده بودند، اما مجیدی استوری گذاشت و خبر داد که با ذوب آهن به توافق نرسیده است. این خبر نشان می دهد که مجیدی به نیمکت استقلال نزدیکتر شده است. گویا به محض آنکه محمود فکری از سرمربیگری استقلال استعفا دهد، فرهاد مجیدی به عنوان جانشین او معرفی خواهد شد. باید دید محمود فکری استعفا می کند یا اتفاق دیگری انتظار استقلال را می کشد.

فوتبالی

منبع: فرارو

به "فرهاد مجیدی در آستانه بازگشت به استقلال؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد مجیدی در آستانه بازگشت به استقلال؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید