واژگونی جرثقیل در اشرفی اصفهانی

به گزارش وبلاگ بهابادی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی یک دستگاه جرثقیل در خیابان اشرفی اصفهانی تهران اطلاع داد.

واژگونی جرثقیل در اشرفی اصفهانی

سید جلال ملکی در گفت وگو با وبلاگ بهابادی در این باره اظهار کرد: ساعت 12 و 40 دقیقه امروز یک مورد حادثه واژگونی یک دستگاه جرثقیل سنگین در یک پروژه ساختمانی در بزرگراه اشرفی اصفهانی، شهرک نفت تهران‬ به سامانه 125 آتش نشانی شهرداری تهران اعلام شد که بلافاصله دو ایستگاه به محل اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به مشاهدات آتش نشانان در محل حادثه گفت: آتش نشانان در مدت زمان چهار دقیقه در محل حاضر شدند و مشاهده کردند که در یک پروژه کارگاهی یک دستگاه جرثقیل حدود 60 تنی مشغول باربرداری و سوار کردن یک دستگاه جرثقیل تاور کرین بود که به دلیل بی احتیاطی و رعایت نکردن اصول ایمنی و بی دقتی در محاسبه آواربرداری جرثقیل 60 تنی به حالت نیمه واژگون درآمد. این جرثقیل در همان حالت با چهار دستگاه کانکس که در محوطه همین پروژه، بخشی از یک اتاقک برق همچنین دیوار مشرف به حیاط ملک مسکونی برخورد نموده بود.

وی اضافه نمود: راننده اپراتور مردی حدوداً 35 ساله بود که در این حادثه دچار مصدومیت شد. آتش نشانان همزمان با انجام ایمن سازی های لازم این فرد را به عوامل اورژانس تحویل دادند تا دقایق دیگر آتش نشانان ایمن سازی محل را به اتمام می رسانند و به مسئولان پروژه تحویل خواهند داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واژگونی جرثقیل در اشرفی اصفهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واژگونی جرثقیل در اشرفی اصفهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید