3.9 میلیارد تومان حقوق دولتی از معادن لرستان اخذ شد

به گزارش وبلاگ بهابادی به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، جمال مومیوند گفت: در امسال اخذ حقوق دولتی از معادن لرستان با رشد 15 درصدی روبرو بوده است.

3.9 میلیارد تومان حقوق دولتی از معادن لرستان اخذ شد

وی ادامه داد: در سال گذشته شاهد اخذ 34 میلیارد ریال حقوق دولتی از معادن این استان بودیم که سال جاری این عدد به بیش از 39 میلیارد ریال رسیده که شاهد رشد 15 درصدی حقوق دولتی هستیم.

معاون امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: قیمت های حقوق دولتی اخذ شده تقریباً بدون تغییر بوده و افزایش قیمتی در زمینه حقوق دولتی اخذ شده سال 96 به 97 تقریباً وجود نداشته است.

مومیوند با اشاره به برنامه های این سازمان برای سال 98، اضافه نمود: حقوق دولتی معدن تالک که سال جاری به وسیله مزایده عمومی واگذار شده، در سال 98 اخذ خواهد شد که حقوق دولتی این معدن تقریباً معادل یک چهارم مجموع حقوق دولتی اخذ شده معادن لرستان است.

وی بیان نمود: همچنین با توجه به صدور پروانه بهره برداری معدن سرب و روی الیگودرز انتظار رشد چشم گیری در حقوق دولتی اخذ شده سال آینده خواهیم داشت.

معاون امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: سال جاری در راستای حمایت از فراوری و تداوم فعالیت های معدنی میزان قابل توجهی از حقوق دولتی معادن لرستان تقسیط شده و این مهم در سال آینده ادامه خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "3.9 میلیارد تومان حقوق دولتی از معادن لرستان اخذ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3.9 میلیارد تومان حقوق دولتی از معادن لرستان اخذ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید